Marijke en Christa vrijwilligers van het jaar!

16 september 2021


Dit jaar zijn Marijke Aandeweg en Christa Sangers uitgeroepen tot vrijwilligers van het jaar!

Zij kregen tijdens de algemene leden vergadering een mooie bos bloemen en borrelpakket uitgereikt door het bestuur. Marijke en Christa hebben een 7-tal jaren er voor gezorgd dat onze jeugdcompetitie perfect georganiseerd werd. Dit hebben ze altijd op een zeer prettige enthousiaste manier gedaan! Zelfs toen hun kinderen al lang niet meer lid waren, bleven ze deze taken uitvoeren voor onze vereniging. Beide hebben aangegeven dat dit hun laatste jaar was de jeugdcompetitie te organiseren. Na zoveel jaren is dit begrijpelijk en te respecteren...
Hartelijk gefeliciteerd en enorm bedankt Marijke en Christa! We hopen jullie nog vele jaren op de baan te zien!

Om er voor te zorgen dat ook de komende jaren onze jeugd kan blijven deelnemen aan de jeugdcompetitie hebben we twee enthousiaste ouders/leden nodig die de organisatie op zich willen gaan nemen. Voor informatie: [email protected]

 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo