06 februari 2025
Beste lessers & niet lessers van Ten Woude!
Afscheid Mannes
Allereerst stopt Mannes per 1 maart aanstaande met het lesgeven voor Vink Top Tennis. Mannes heeft elders kansen gekregen om voor zichzelf te gaan uitbreiden. Wij wensen hem natuurlijk heel veel succes en plezier!
Op vrijdagavond 28 februari van 19.00 - 19.30 uur kunnen alle leden (en ouders) die training hebben gehad van Mannes in de afgelopen jaren afscheid van hem nemen.
De lessen van Mannes zullen vanaf 1 maart worden overgenomen door diverse trainers die al training geven binnen de tennisschool. Daarnaast zal op dinsdag een nieuwe trainer het team versterken, namelijk Leon Kuizinga.
Zomertrainingen voor de volwassenen
Ondanks dat het winterseizoen nog loopt, zijn wij als trainersteam alweer bezig met het organiseren van de "zomer"- trainingen voor de volwassenen.
Het zomerseizoen (19 trainingen in totaal) start vanaf 31 maart en eindigt op 2 oktober. In week 41 en 42 houden we ruimte over om eventuele gemiste trainingen in te halen.
De duur van de training is komend seizoen 60 minuten. Bij genoeg ruimte van banen en inzetbaarheid van trainers is het in overleg mogelijk om de duur van de training 75 minuten te maken.
- De kosten voor 60 minuten zijn 30,- per maand (wanneer de les 75 minuten is, dan is de les ook naar ratio duurder.)
De kosten worden per maand geïncasseerd van april t/m oktober.
Opgeven voor de zomertrainingen kan tot en met 7 maart, door op de poll in les- appgroep te reageren. Mocht je momenteel geen les hebben en je wel willen opgeven, dan dien je een mailtje te sturen naar [email protected]. Graag vernemen wij welke avonden je beschikbaar bent om training te volgen.
Mochten er nog vragen zijn dan vernemen wij dat uiteraard graag. Met vragen/ opmerkingen kun je in dit geval terecht bij Patrice (06-28633683)
Jeugdactiviteiten
Voor de jeugd zijn er in de maand februari en maart nog leuke toernooitjes en activiteiten om aan mee te doen. Een laagdrempelige manier om wedstrijden te (leren) spelen en een goede voorbereiding op de competitie!
Hieronder een overzicht:
9 februari: Locatie T.C. Beampiepers Drachten
Rood: 12:00 - 13:15
Groen: 13:45 - 18:00
16 februari: Locatie T.C. Beampiepers Drachten
Oranje: 12:00 - 15:00
Geel: 15:15 - 18:00
9 maart: Locatie H.T.V. Ten Woude
Rood: 12:00 - 13:15
Groen: 13:45 - 18:00
16 maart: Locatie H.T.V. Ten Woude
Oranje: 12:00 - 15:00
Geel: 15:15 - 18:00
Opgeven voor de toernooien hierboven genoemd gaat via www.playtennis.nl/activiteiten
Op za 8 maart van 14.45 - 16.15 uur is er ook nog een leuke clubactiviteit voor alle basisschooljeugd namelijk; Bowling & Fun! 7,00 euro p.p.
Opgeven voor deze activiteit kan via de ClubApp / agenda of via [email protected]
Het weekend van 21,22 en 23 maart is het mogelijk voor kinderen vanaf 8 jaar om op kampweekend Schiermonnikoog te gaan. Samen met de tennisschool Play tennis gaan we er een gezellig weekend van maken!
Opgeven hiervoor kan ook via www.playtennis.nl/activiteiten
Met vriendelijke groet,
Team VinkTopTennis 🎾
Nieuwscategorieën
Binnenweg 3a
8443 DJ Heerenveen
40002519