Stem voor Ten Woude bij Rabobank Clubsupport

05 oktober 2020


Beste leden van Ten Woude,

Ook dit jaar doen wij mee aan de actie Rabobank Clubsupport. Vorig jaar heeft dit ons bijna 2000 Euro opgeleverd! Wij hopen dan ook weer op een mooi geldbedrag voor onze club.

Wat moet je doen? Leden van de Rabobank kunnen vanaf vandaag 5 oktober tot en met 25 oktober stemmen op HTV Ten Woude. Ben je geen lid van de Rabobank, maar heb je daar wel een rekening dan kun je eenvoudig lid worden. Hoe meer stemmen, hoe hoger de bijdrage voor onze club. Dit stemmen doe je via de app van de Rabobank of via de website van de Rabobank.nl/clubsupport.

Je moet (minimaal) 3 verenigingen selecteren en moet 5 stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 keer op dezelfde vereniging: dus stem 2 keer op HTV Ten Woude. Let wel, je stem is pas geldig als je alle 5 stemmen hebt uitgebracht.

Dus ga naar de app of Rabobank.nl/clubsupport en stem op HTV Ten Woude!! 

Met vriendelijke groet en bedankt voor je stem,

Bestuur H.T.V. Ten Woude

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo